Szerviztechnikussal bővítjük csapatunkat

Élsz-halsz a tech kütyükért? Oviban forrasztópáka volt a jeled? Imádod, ha egy törött dologból az újnál is jobbat tudsz varázsolni?

Nálunk a helyed!

Véredben van a szervizelés és “senior” felirat van a névtábládon? Szuper!
Dolgozz velünk és légy részese top csapatunknak.

Nincs még nagy szerviztechnikus tapasztalatod, viszont szakmád legjobbja akarsz lenni? Szuper.
Legyél csapatunk tagja és fejlődj velünk együtt. Segítünk Neked elsajátítani mindent, amire szükséged lesz, hogy profi szervizessé válj nálunk.

Mi az amit keresünk benned?
Precizitás, pedantéria
Motiváltság
Csapatjátékos jellem
Tech iránti szenvedély

Nem feltétel, de örülünk ha már van
szerviztechnikusi tapasztalat

Mi lesz a feladatköröd?
Mobilok, tabletek és egyéb eszközök, kiegészítők javítása, szervizelése.
Szaktanácsadás

Ezt kínáljuk Neked:
rugalmas időbeosztás
heti 5 munkanap 9 órás időbeosztásban (ebben 1 óra edébszünettel)
2 műszakban való munkavégzés
10:00 – 19:00
12:00 – 21:00
korrekt munkakörnyezet
pláza életérzés és hangulat
Junior pozícióra:
nettó 200.000 Ft-os kezdő munkabér
Senior pozícióra:
egyedi fizetési megállapodás

Munkavégzés helye Space Szerviz Árkád Budapest, az Örs Vezér téren.
Fényképes önéletrajzodat várjuk a spacearkad@gmail.com címre. Tárgysorban kérlek jelöld meg, hogy a junior vagy senior szerviztechnikus állásra jelentkezel.

Köszönettel,
Space csapata